Intencje Mszalne 16.10.2017 - 22.10.2017

Poniedziałek - 16 października 2017

Godzina Intencja
06:30 + Artura DĄBROWSKIEGO - greg. 16;
07:00 + Dariusza KITLIŃSKIEGO; dziadków: Zofię i Władysława CIUPRIAK - msza 16;
07:00 + Krystynę GÓRSKĄ - int. od uczestników pogrzebu;
17:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE;
17:30 + Bożydara KRAWCZYKA w 2 r. śm.;  
18:00 + Broonisławę KRÓL w 4 r. śm.;

Wtorek - 17 października 2017

Godzina Intencja
06:30 + Artura DĄBROWSKIEGO - greg. 17;
07:00 + Dariusza KITLIŃSKIEGO; dziadków: Zofię i Władysława CIUPRIAK - msza 17;
07:00 + Witolda i Teresę MIHUNIEWICZ; Władysława i Jadwigę JASZCZUK;
17:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE;
17:30 + Józefa KOWALCZYKA w r. śm.; Czesława, Edmunda KOWALCZYKÓW;
18:00 + Weronikę, Tadeusza KOWALCZYKÓW; Marcina, Katarzynę WOŹNIAK;

Środa - 18 października 2017

Godzina Intencja
06:30 + Artura DĄBROWSKIEGO - greg. 18;
07:00 + Dariusza KITLIŃSKIEGO; dziadków: Zofię i Władysława CIUPRIAK - msza 18;
07:00 + Mariana DĄBROWSKIEGO - int. od uczestników pogrzebu;
17:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE;
17:30 + Edwarda. Łukasza KUBA; Zm. z Rodziny KUBA i KLATKA; - REZERWACJA
18:00 NOWENNA
- O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Członków Kół Żywego Różańca z naszej parafii i ich Rodzin;
- O Boże błogosławieństwo, opiekę MB Nieustającej Pomocy dla Krzysztofa i Moniki w 5 r. ślubu;
- O łaskę powrotu do zdrowia dla Moniki JEZNACH;
- O łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla Aleksandry;
- O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Jana i Jego Rodziny;
- O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Marcina FRANKOWSKIEGO;
- O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza;

+ Franciszka, Janinę, i Martę MAKOWSKICH;
+ Władysławę NAGÓRKĘ w 12 r. śm.;
+ Marka KOSTARSKIEGO w 10 r. śm.;
+ Andrzeja KLIMKA w 6 r. śm. (int. inieninowa), Zm. z Rodziny GUTKOWSKICH i KLIMKÓW;
+ Zm. Członków Kół Żywego Różańca z naszej parafii;

oraz wszystkie intencje zgłoszone na kartkach przed nowenną.

Czwartek - 19 października 2017

Godzina Intencja
06:30 + Artura DĄBROWSKIEGO - greg. 19;
07:00 + Dariusza KITLIŃSKIEGO; dziadków: Zofię i Władysława CIUPRIAK - msza 19;
07:00 + Krzysztofa NAWROCKIEGO; Franciszka ZAKRZEWSKIEGO z Rodzicami;
17:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE;
17:30 + Ryszarda, Irenę, Witolda, Stanisławę, Pawła BIERNATÓW; Janinę SZAMBURSKĄ;
18:00 + Piotra, Antoniego, Juliannę, Mieczysława i Rozalię KOTER;

Piątek - 20 października 2017

Godzina Intencja
06:30 + Artura DĄBROWSKIEGO - greg. 20;
07:00 + Dariusza KITLIŃSKIEGO; dziadków: Zofię i Władysława CIUPRIAK - msza 20;
07:00 + Krystynę GOLENIA w 16 r. śm.; - REZERWACJA
17:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE;
17:30 - Int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Wojciecha w 17 r. ślubu  oraz ich córek;
18:00 + Marcina KARCZEWSKIEGO (int. imieninowa); - REZERWACJA

Sobota - 21 października 2017

Godzina Intencja
06:30 + Artura DĄBROWSKIEGO - greg. 21;
07:00 + Dariusza KITLIŃSKIEGO; dziadków: Zofię i Władysława CIUPRIAK - msza 21;
07:00 + Mirosława STYCZYŃSKIEGO;
07:00 + Andrzeja DUDKA w 10 r. śm;
18:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE;
19:00 + Zofię KOŚMIDER w 11 r. śm.; Genowefę i Józefa SIEKIERÓW;

Niedziela - 22 października 2017

Godzina Intencja
07:00 + Dariusza KITLIŃSKIEGO; dziadków: Zofię i Władysława CIUPRIAK - msza 22;
09:00 + Artura DĄBROWSKIEGO - greg. 22;
10:30 + Janusza FILUTOWSKIEGO w 2 r. śm. z Rodzicami i Siostrą;
12:00 - Za Parafian - CHRZTY;
17:30 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE;
18:00 + Mirona i Olgę RUDY i Zm. z Rodziny; - REZERWACJA